Kontakt

Plac Bohaterów 4

65-050 Zielona Góra

tel. 68 320 71 20

fax. 68 329 28 49

office@augmen.pl

O NAS

Augmen Consulting Group, to niezależna firma doradcza, od lat zajmująca się pozyskiwaniem zewnętrznych źródeł finansowania projektów.


Specjalizujemy się w funduszach pomocowych Unii Europejskiej i projektach w obszarze inżynierii lądowej. Dla naszych klientów pozyskaliśmy już ponad 10 mln PLN dofinansowania z Unii Europejskiej. Jesteśmy przekonani, że oferta przygotowana przez Augmen Consulting Group pozwoli również Państwu odnieść sukces na rynku europejskim i w pełni rozwinąć swój potencjał.


Jesteśmy grupą specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem. Dzięki połączeniu ich wszechstronnych kompetencji możemy profesjonalnie przygotować każdy wniosek. W zakresie pozyskiwania funduszy proponujemy swoim klientom pomoc ekspertów oraz konsultantów funduszy europejskich, trenerów i wykładowców związanych z tematyką unijną, a także analityków finansowych. Przy projektach w obszarze inżynierii lądowej naszych klientów wspierają projektanci branży drogowej, sanitarnej i elektrycznej, jak również kosztorysanci, geodeci i geolodzy.


Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, posługującą się najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Korzystamy z oprogramowania CIVIL i CARD, a projekty inżynierii lądowej przygotowujemy dla naszych klientów na precyzyjnych mapach cyfrowych. Zaprojektowaliśmy już kilkaset kilometrów dróg leśnych, gminnych, powiatowych, miejskich, wojewódzkich oraz krajowych. Warto zaufać naszemu doświadczeniu !